Čtení nemusí být jen zábava..
Můžete jím také pomoci někomu, kdo to potřebuje!


Chceš být mé Affs??

Waiting for....

Supernatural season 9!!!!
Tuesday, October 1st

Clock: http://countdown.teamfreewill.net/

Chyby ve filmu

6. května 2009 v 16:30 | simík
Dávám to sem jen tak pro zajímavost, jelikož podle mého názoru je Stmívání ten nejlepší film, tak pro mě nějáké chyby ve filmu nejsou důležité, ale přece jen je to zajímavé. Můžete i porovnat s filmem.


1.
Nemocniční hadičky se pohybují Belle od očí až k tvářím. Bella leží v nemocnici po Jamesově útoku a mluví s matkou. V různých záběrech má hadičky různě vysoko. Špatně sestříhaná scéna.
Batoh v lese zmizel. Edward s Bellou mluví v lese, Bella při příchodu hodí batoh na zem, ale za chvilku už tam není. Zřejmě filmaři usoudili, že by jim kazil záběr. :D

2.Batoh v lese zmizel. Edward s Bellou mluví v lese, Bella při příchodu hodí batoh na zem, ale za chvilku už tam není.3.
Edwardova hlava se posouvá z jednoho ramene na druhé, i když údajně měl spát. Nevím, zda tohle pokládat za chybu, i když asi jo, protože i když se to dá logicky vysvětlit, myslím, že záměr filmařů to rozhodně nebyl.4.
Jeep se sám umyl. Když Bella s Edwardem rychle odjíždí z baseballové mýtinky, je jeep pěkně špivaný. O pár záběrů dál už je ale mnohem čistší.

5. Edwardovo sako má zázračné knoflíky. Bez asistence se zapínají! V jednom záběru jsou rozepnuté a v dalším zapnuté, aniž by Edward měl čas nebo chuť si je zapínat. Zbytečná chyba, které se podle mě dalo vyvarovat. Proč to vůbec někdo rozepínal?

6.
Květiny na Bellině nočním stolku se pohybují. Asi někdo upravoval rekvizity.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 karca.jelinkova-kámoška karca.jelinkova-kámoška | E-mail | 7. května 2009 v 15:11 | Reagovat

ty jo fakt hustý moc se mi to líbí

2 simík simík | 7. května 2009 v 15:34 | Reagovat

děkuju taky mrknu na tvuj blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.